Krásnější může být každá žena

Pokud máte pocit, že nejste dostatečně hezká a odradilo Vás to již někdy od toho, abyste vyrazila s kamarádkami či kamarády ven, je na čase se na sebe podívat a naučit se pár jednoduchých kroků, jak se udělat krásnější a sebevědomější. Nyní Vám ukážu deset kroků, které Vám k tomu pomůžou: báze, make-up, korektor, pudr, tvářenka, bronzer, stíny, řasenka, rtěnka a lesk na rty. A můžeme vyrazit!

Základ líčení

Základem líčení je samozřejmě připravená pleť. I když se dnes nebudeme věnovat čištění a přípravě pleti, vězte, že správný hydratační krém udělá velkou službu nejen Vaší pleti, ale také Vašemu sebevědomí. Na hydratované pleti totiž vypadá i make-up lépe. Tedy na krásně připravenou pleť nanášíme podle typu pleti bázi pod make-up a na ni make-up. Určitě vždy volte bázi a make-up podle Vašeho typu pleti. Důkladně podklad zapracujte. Pokud stále ještě někde na obličeji vidíte nedokonalosti, zakryjte je korektorem. Tedy hlavně pupínky a kruhy pod očima. Pokud máte mastnější pleť, určitě make-up zapudrujte. Nejen, že Vám základ lépe vydrží, ale také se nebudete lesknout.
Pro mě je základem samozřejmě také tvářenka. Pokud tedy nechcete mít obličej zcela sjednocený jako masku, naneste trošku tvářenky na jablíčka tváří a pokud jste již pokročilejší, naneste také trošičku bronzeru pod lícní kosti. Tím dodáte obličeji plastičnost.

Oči

Oči jsou bránou do duše. Aby se Vám do těch očí někdo podíval, je dobré je mírně zvýraznit. Protože momentálně řešíme pouze základní líčení, doporučím Vám, abyste si oči pouze lehce vystínovali přirozenými barvami.

Nejprve naneste bázi pod stíny, aby Vám stíny vydržely celý den. Já bych tedy do vnitřního koutku dále nanesla světlý tělový stín, do vnějšího koutku hnědý stín a celé bych to mezi sebou rozmazala do ztracena, aby nevznikl žádný ostrý přechod.

Do strany bych stíny příliš nemalovala, jen opravdu po vnější koutek. Dále bych poctivě nalíčila řasy, ať oko vypadá opravdu krásně upraveně. Samozřejmě volba barev a jejich sytosti je zcela na Vás.

Rty

Na běžné denní líčení používám rtěnky v přirozených tělových a světle růžových odstínech a nebo také pouze lesky na rty či balzámy na rty.
A teď se podívejte do zrcadla, jak se sama sobě líbíte, když jste udělala pár jednoduchých kroků k tomu, abyste se cítila lépe, vypadala lépe a tím pádem měla vyšší sebevědomí!