Jak zaujmout muže?

Muži jsou často slepí ohledně citů, a proto není snadné je dostat, ale těchto několik tipů, Vám zaručeně pomůže Vašeho milovaného okouzlit.

1) Buďte sebevědomá a věřte si
Jestliže se snažíte někoho sbalit, nebo alespoň ohromit, musíte si věřit, že to dokážete. Tím mám namysli to zdravé sebevědomí, ale rozhodně ne nějaké přehnané. Musíte si být vědoma svých předností a věřit si, že toho Vašeho vysněného muže zaujmete.Šťastný muž

2) Buďte sama sebou
Rozhodně se před ním nepřetvařujte. Jestliže máte v plánu se seznámit se svým budoucím manželem, tak se před ním chovejte, jak je Vám přirozené, ale zároveň ve vší slušnosti. Přetvařování Vám bude k ničemu, s takovou ho možná dostanete do postele, ale druhý den už ho neuvidíte.

3) Buďte vyrovnaná sama se sebou
Tohle se snadno řekne, ale před tím, než se budete snažit o to, aby Vás měl rád někdo další, musíte se mít i Vy sama ráda. Říkejte si, že jste skvělá, opakujte si své dobré vlastnosti a věci, které na sobě máte ráda. Stoupněte si před zrcadlo a několikrát si zopakujte, že jste hezká. Tohle Vám pomůže si i vybudovat sebevědomí, které bylo zmíněno již v prvním bodě.

4) Dbejte o sebe
Snažte se si nejen opakovat, jak hezká jste, ale i na tom pracovat. Udělejte si taky někdy čas na sebe samotnou. Dejte si koupel, masku na obličej, umyjte a nabarvěte si vlasy, nebo si taky občas udělejte radost a kupte si něco hezkého na sebe. Když se budete oblékat podle toho, aby to sedělo Vaší postavě a barvě pleti a budete se sama sobě líbit, jistě tím zaujmete i muže.Šťastná žena

5) Pečujte o sebe i zevnitř
Není důležité jenom vypadat hezky, ale také především být zdravá. Naučte se jíst zdravěji a třeba si občas zacvičte, nejen že budete vypadat lépe, budete zdravější, ale jistě budete i pro muže přitažlivější.

6) Předveďte své klady
Nesnažte se zaměřovat pouze na vnady, ač ty také může přitahují, ale předveďte mu i své dobré vlastnosti. To, jak jste chytrá a v čem jste jedinečná.

Tohle bylo několik tipů, jak zaujmout může, ale jestliže se Vám to nedaří, tak stejně nezoufejte. Ten pravý si k Vám cestu najde. A tyto tipy by Vám měly pomoci i začít mít ráda samu sebe.