Co bude dál?


Ta správná myšlenka EU – být jako celek naprosto soběstačná, samostatná a nezávislá – a to se týká samozřejmě i celkové ekonomiky, tak to zůstalo pouze u té počáteční myšlenky. Nejenom tím, že rozhodování politiků v otázce už počáteční migrace bylo špatné, neuvážené s vyhlídkou do budoucnosti.
Nyní je dlouhodobé a ne zcela správné rozhodování v otázkách bezpečnosti našich národů, které se týká i novodobé epidemie, která může přerůst až v pandemii. Což bude mít zákonně vliv na ekonomiku celé EU. peníze podložené zlatemDá se klidně říci, že experti na bezpečnost lidí a tím i vyvážené ekonomiky nemají sílu něco brzo změnit k lepšímu. Různé společnosti a mafie, které ovládají jak migraci do Evropy, tak finanční trhy, tak to až v současnosti je vidět, (bohužel díky nové epidemie), co se po dlouhá léta dělo a děje na světových burzách. Špatná ekonomika je důsledkem různých machinací a špinavostí v oblasti umělých toků peněz. Výsledkem je to, že po finanční stránce byla podhodnocena cena zlata. Podhodnocena je tím zároveň i cena práce v těch menších státech EU, kam se řadíme i my. Na tom profitují jen ty státy větší.
Ruku v ruce politika s ekonomikou – ten dnešní špatný výsledek je dílem mnohých politiků v EU, co byli a ještě jsou u moci. I našich.
Naše země patří k těm malým, kde máme plné pusy demokracie a liberální demokracie. Ale máme též drahou energii, komplet drahé potraviny, drahé bydlení, služby… hovoří se o zaměstnanosti na dobré úrovni, ale už někteří naši ekonomové předpokládají, že zaměstnanost rapidně klesne. A to nejenom tím, že se v Evropě objevila epidemie. J to i důsledek špatného dlouhodobého rozhodování CENTRÁLNÍ banky, která svým rozhodováním o stabilitě financí, o úvěrech a úrokových sazbách, má vždy svým rozhodnutím zákonité vliv a spojení na ekonomiku země.
ZLATO. Vždy mělo svou cenu a byly jím ve státě kryté určité ceniny a peníze. Ale to je minulost. Naše ČNB zlato postupně rozprodala. A kdo zbytek vlastní? Tož je otázka a slovo do pranice.ochrana vody a přírody
Cena zlata byla nejenom u násuměle podhodnocená. Tím je ale podhodnocena i cena práce. Nejenompráce zlatníků, ale jako celek.
Dnes je cena zlata konečnědvojnásobná. Dražší než zlato jeRhodium, které se vyšplhalo až na tuto cenu – 1g/243,25 €. Šperky se dnes zhodnocují i tím způsobem, například ze stříbra se nechají potáhnout Rhodiem.
 
Dnes je a bude stále dražší a vzácnější voda. Jakákoliv a dražší než zlato. Pokud máte na svém pozemku vodu (s domem nebo bez něho) – neprodávejte to za žádnou cenu. Buďte šťastni, že to tak je a přírodu se svou vodou si ochraňujte.