Jak správně vybrat reklamní předměty

Říká se, že i špatná reklama, je pořád reklama, avšak většinou se snažíme udělat co nejlepší dojem. Zvolit správně reklamní předmět není tak snadné, jak by se mohlo zdát, protože i nejmenší detaily způsobí velké změny v náhledu na váš podnik. Jak tedy na to?

Propisky

Reklamní propiska s potiskem Promodarky vašeho loga je základem, který využívají jak malí, tak i velcí podnikatelé k propagaci své firmy. Propisku totiž potřebujeme v nejrůznějších situacích, a tak nikdy není od věci, když váš klient vytáhne před lidmi vaši propisku, aby si něco zapsal. Nejde však pouze o to, abyste na jakoukoliv propisku dostali vaše logo, ale i o její další aspekty, které budou lidé hodnotit. Na výběr je totiž mnoho.

propiska a kalkulačka

  • Kovové propisky – jsou asi nejužívanějším reklamním předmětem v oblasti psacích potřeb. Proč? Protože jsou kvalitní, mají dlouhou životnost, a logo na ně lze vygravírovat. Lze si vybrat z nepřeberného množství barev a designů, a obvykle za nízkou cenu, což je také důvodem, proč jsou tak oblíbené.
  • Plastové propisky – patří mezi nejlevnější varianty, ale také s sebou toto poselství nesou. V době, kdy se každý druhý snaží ochraňovat planetu, už není plast tolik populární, a jeho kvalita je také o něco nižší.
  • Korkové propisky – jsou rozhodně designovým hitem, protože vypadají naprosto luxusně a neodolatelně. Nevýhodou je pak samozřejmě vyšší cena.
  • Bambusové propisky – také patří mezi dražší kousky, avšak jsou populární právě díky tomu, že jsou ekologické, což ocení nejeden klient.

zelený flash disk

Tašky

Dalším skvělým způsobem, jak propagovat svoji společnost, jsou tašky. Tašku totiž někdy potřebujeme všichni, a nikdy nevíte, kdy se bude hodit. I zde je výběr ohromný, a tak je potřeba dbát na to, aby taška vydržela co nejdéle, a rovněž je výhodou, pokud je ekologická. Papírové tašky se pak hodí spíš na balení produktů, zatímco třeba tašky z netkané textilie budou lidé používat opakovaně.