Jak být krásná na mateřské?

V seriálu, na který se tajně podíváte, když děti spí, závidíte ženám s dokonalými vlasy, které celý den tancují na podpatcích. Když manžel přijde z práce, hledáte v jeho pohledu, jestli mu ještě stále přijdete atraktivní. Možná, že to dochází až tak daleko, že si myslíte, že už jste, co se týče krásy, za zenitem. A to je ta největší chyba!
máma na mateřské
Žena, které se narodilo dítě, rozkvete. Možná si tak nepřipadáte, ale když přijmete novou roli, která podtrhuje vaše ženství a začnete o sobě smýšlet jako o zralé, krásné, vyrovnané ženě, projeví se to ve vašem výrazu obličeje, postavě, chůzi.
Krása totiž vyzařuje zevnitř. Sebelepším make-upem nevykouzlíte spokojenou, usměvavou tvář. To je rada číslo jedna. Věřte, že jste krásná a nepodezírejte manžela, že už si to nemyslí.
Některým ženám bohatě postačí toto. Pokud chcete jít ještě dál, pokračujte ve čtení.
Ozdobou ženy jsou její vlasy. Pokud si právě říkáte, že to můžete zabalit, protože vaše vlasy se s vámi rozhodly po porodu rozejít, zajděte si ke kadeřnice a zvolte střih, který vám bude slušet a který budete schopná jednoduše udržovat.
Nehty. Pokud máte jedno dítě, zvládnete si je lakovat sama doma. Raději kupujte rychleschnoucí laky, ušetříte si pár nevydařených pokusů. Pokud je pro vás domácí lakování nepřijatelné, spojte příjemné s užitečným, trochu si vyrazte. Nechte děti pohlídat a zajděte si třeba na shellac, na rozdíl od gelových nehtů je nepoškozuje a také vydrží zhruba 3 týdny.
makeup
Oblečení. Jste neustále v pohybu, plazíte se s dětmi po zemi, věšíte v koupelně prádlo, vaříte. Stoprocentně potřebujete pohodlné domácí oblečení, které vám všechny tyto dobrodružné aktivity umožní. Přesto žena nemusí vypadat jako hastroš. Spousta z nás nosí doma tepláky a triko minulých let a minulých střihů. Trochu to obměňte. Váš manžel vás sice bezmezně miluje a je pravda, že s minisukněmi a sáčky jeho kolegyň soutěžit nemůžete, ale určitě ho po příchodu domů potěší pohled na stylově po domácku oblečenou manželku. Legíny a tričko nebo v případě přebytečných kil tunika vás nezklamou.
Pokud nejste spokojené se svou postavou, cvičte. I deset minut denně vás pozvolna začne proměňovat. Najděte si cviky na internetu a nevzdávejte to.
I doma se můžete trochu namalovat. Stejně pravděpodobně každý den někam vyrážíte. Nemusíte to přehánět, ostatně matka s rudou rtěnkou, výraznou tvářenkou a večerním líčením asi ráno ve školce nebo po cestě ve večerce nikoho neočaruje, spíše možná naopak. Dbejte na pěkný tvar svého obočí, zamaskujte kruhy pod očima a samozřejmě zvýrazněte řasy.
Nejlépe se budete cítit, pokud vás bude manžel chválit. Pokud to nedělá, v klidu, neútočně si s ním promluvte. Určitě pochopí, že pro něj chcete být krásná a potřebujete to slyšet.