Velký styl za malé peníze

Obdivujete někdy slavné osobnosti, nebo postavy z vašeho oblíbeného seriálu, které vždy vypadají stylově a zkrátka dokonale? Říkáte si, že mít víc peněz, také by to šlo? Jenomže o penězích to není. Styl nemá cenovku, a mnohdy lze sehnat skvělé kousky i výrobky za dobré ceny, jen vědět kde a jak. Co teda udělat, abychom se přiblížily hvězdám?

žena s plameňáky

Nakupujte s rozmyslem

Co se oblečení a doplňků týče, musíte vybírat opatrně. Nemusíte však utrácet za drahé návrhářské značky, abyste si pořídily luxusní kožené kabelky, nebo nadčasové lodičky. Pro začátek se vyhněte klasickým obchodním řetězcům, v nichž nakoupíte oděvy, které má každý. Navštěvujte prověřené butiky, nebo e-shopy se špičkovou módou, které nabízejí kvalitu za rozumnou cenu. Například v internetovém obchodě Nová kabelka seženete krásné výrobky od italských návrhářů, které jsou kvalitní, ale i cenově dostupné, a odpovídají nejnovější módě.

Oblékat, nesvlékat

Ačkoliv se nám někdy zdá, že slavné modelky chodí více svlečená, než oblečené, tomuto trendu se raději vyhněme. Styl není o vulgaritě, ale o umění kombinace. Nejde o to, jakou mají šaty značku, ale jak je umíte nosit. Inspirujte se outfity svých oblíbených celebrit, například na sociálních sítích, ale laďte je tak, aby seděly právě vám. Móda není pevně daná, je subjektivní. Móda je totiž umění, a kopie klesají na ceně.

žena u zrcadla

Krásné, zdravé vlasy

Péče o vlasy je stěžejní. Jak se říká, vlasy jsou korunou krásy, a tak je důležité se o ně starat co nejlépe. Máte-li od přírody vlasy řídké, nebo až chemlonové, zvolte účes, který si s tím poradí. Raději krátké, ale upravené, než dlouhé cancoury. Používejte správnou vlasovou kosmetiku. A to neznamená nutně investovat do nejdražších značek, ale zkoušet, zkoušet, zkoušet. Pokud možno, ušetřete své vlasy chemie a přílišných tepelných úprav, které je pouze ničí.