Usnadněte si údržbu bazénové vody!

Přemýšlíte nad tím, jak to zařídit, aby se pro vás údržba bazénové vody nestala noční můrou? Jak to udělat, abyste nemuseli každý den používat několik přípravků bazénové chemie, protože jejich postup použití je na vás navíc moc složitý? Nechcete nic odvažovat ani míchat správnou koncentraci?

výr

Existuje jedno velice chytré a praktické řešení, které se vám jistě zalíbí. Řeč je o multifunkčních tabletách do bazénu. Tyto Multi tablety 5v1 do bazénu se za vás postarají hned o několik úkolů najednou. Stabilizují hodnotu pH a hodnotu aktivní látky (chlóru), desinfikují bazénovou vodu a eliminují růst řas a jiných mikroorganismů, a ještě k tomu obsahují vločkovač, který se postará o to, aby veškeré nečistoty zachytila vaše filtrace. A to ještě zdaleka není všechno, protože díky jejich provedení ve formě tablet je jejich použití a dávkování naprostá hračka – tabletu vhodíte do vody anebo ji vložíte do plováku, ve kterém se bude postupně a rovnoměrně uvolňovat do vody, a je to. Jak je tedy vidět, využití těchto multifunkčních tablet je hračka a stěží najdete lepší nabídku. Takže pokud nechcete nic počítat, složitě odměřovat a míchat, tak neváhejte, protože tyto tablety jsou pro vás ideální volbou. Navíc si můžete vybírat z různých velikostí a různě velkých balení, které jsou cenově výhodná.

povrch

Nicméně k údržbě bazénu je potřeba kombinovat přípravky bazénové chemie také s dalšími způsoby údržby bazénové vody.
V první řadě byste měli mít k dispozici také kvalitní krycí plachtu, která zabrání znečištění vody v době, kdy se nekoupete. Pro její snazší a pravidelné používání můžete využít i naviják, který vám manipulaci s plachtou výrazně usnadní.
Hodit se vám jistě bude i bazénová síťka a případně také vysavač. A v žádném případě byste neměli zapomenout na výkonnou filtraci, která je srdcem každého bazénu.