Příležitost darovat flower box

Pokud nevíte, k jaké příležitosti věnovat Flower box a tápete v tom, jak to zařídit, jak to udělat a který flower box vybrat na kterou příležitost, můžu vám dát pár tipů, které by vám mohly třeba pomoct.

První tip: Dejte flower box partnerce na výročí

Pokud máte výročí a nevíte, co dát partnerovi či manželce ke květinám, toto je ideální dárek k výročí, vaše partnerka nebo manželka jistě ocení flower box. K této příležitosti bych doporučovala flower box tašku L Lila, rovnou, flower box tašku L červenou, rovnou nebo flower box žlutý, sada tři kusy.

dolarový dort

Druhý tip: Rozloučení na pohřeb s blízkým či známým, který umřel a navždy odešel

Pokud vám někdo umřel a vy mu chcete na pohřeb přinést nádherné květiny a nevíte, do čeho je dát, určitě je nedávejte do obyčejného papíru. Naopak. V tomto případě bych doporučovala flower box obálku, tmavě modrou sametovou (stojí tři sta čtyřicet osm korun), nebo flower obálku černou sametovou (též stojí tři sta čtyřicet osm korun). Je to důstojné gesto, jak se rozloučit se svým blízkým či známým, který umřel a navždy odešel.

Třetí tip: Na oslavu narozenin

Na narozeninovou oslavu je to tak akorát ideální příležitost na dárek, který oslavenci narozeninové oslavy určitě zvedne náladu a vy nemusíte ani nic aranžovat, vše je krásně připravené a vy se nemusíte o nic starat.

vysavač (3)

Čtvrtý tip: Učiteli/učitelce na konci školního roku (vysvědčení)

To je taky jedna z variant, kdy je ideální příležitost darovat flower box. To znamená na konci školního roku za vysvědčení, kdy spoustu žáků dává učiteli/učitelce za vysvědčení buď květiny, nebo nějakou čokoládu či bonboniéru. V tomto případě bych doporučovala flower box oranžový, sada 3 ks.

Pátý tip: Překvapte partnerku

Pokud chcete překvapit nějak partnerku a nevíte jak na to a koupili jste květiny, je pro to ideální příležitost. V tomto případě bych doporučovala tašku karton 12,5V11 cm, která spolu s květinami vyjádří nádherně lásku k vaší partnerce.