Móda dnešní doby je poněkud zvláštní, ale má něco do sebe!

Móda dnešní doby je poněkud zvláštní, ale má něco do sebe!

Každý z nás je stylový guru na oblečení a každý z nás je originál, který ráno vstane a vezme oblečení, které mu padne do ruky a začne se stresovat, jestli stíhá vlastně na autobus či už má běžet. Neříkám, najdou se i Češi, kteří si vezmou ponožky do sandálech. Z mých osobních zkušeností se mi nedávno stalo, že já si jdu po ulici, krásně mám sladění outfit a najednou vidím Babičku s Dědečkem, jak jdou ve vytahaných teplákách a v děravém tričku. Mně je jedno, kdo co nosí, ale když jdete ven se psem, tak si můžete vzít pořádné tepláky, a ne týden před rozpadnutím a hlavně mikinu či letní bundu by také neuškodilo vzít. Holt, každý z nás nemá oko na oblíkání, ale můžeme se řídit trendy či můžeme se poradit s ostatními. A nemusíme mít mnoho peněz na oblékání! Jsou mnoho variant bez značkových či secondhandu nebo sekáči. Sekáč je super, a chodí tam už i mladí!

Móda 1

Dnešní móda je taková jako před 30 lety. Kdo má rád straší léta orientuje se na osmdesátky nebo na devadesátky a kdo chce být moderní, tak si vezme roztrhané džíny a dlouhé černé triko, chodí doplňky a je to! Chce to je kreativitu a dobrý vkus na oblečení. Ale je mnoho směrů! Někdo chce vypadat jako byznys model, tak si vezme krásné sako, kalhoty a vyčištěné boty a kdo má rád teplákovou soupravu, tak si zvolí značku, kterou má rád a hotovo. Kdo má rád americký styl, tak nosí tričko s názvem školy, úplné džíny a bílé boty. Každý outfit doplníte krásným doplňkem a máte hotovo!

Móda

Kdo má rád volný styl? Tak tady. Já jsem jedině zastáncem volné doby, protože mít volné džíny a k tomu velké triko a vy se cítíte jako v bavlnce a nic vás nemačká, necítíte se utlačeně a jste v pohodě, luxus! Různorodé barvy přidají na vaší kreativitě a jak chcete být originální, tolik zvolíte barev či vašeho vkusu. Nejlepší je styl, kdy se cítíte komfortně a poněkud ojediněle.

Každá doba má svoji módu. V letošním roce bude volná džínovina, volné rukávy, jak horní tak dolní rukávy, široké nohavice a mnoho módních doplňků. Boty budou značky Nike či Adidas, ale v trendu se budou pohybovat.