Bezva ubytování Dolní Morava

Míníte-li vyrazit na zimní dovolenou s běžkami anebo se sjezdovkami, neváhejte, je ještě pár posledních míst určených k bezva ubytování přímo pod sjezdovkami! A to v úžasných nových moderních apartmánech Dolní Morava ubytování https://hpapartmany.cz/, které nabízejí perfektní zázemí pro vaši rodinnou či individuální zimní dovolenou. Z apartmánu budete mít báječný výhled do okolní čisté a ničím nenarušené přírody.

Pro relaxaci místo jako stvořené! Krom toho čas pro vaši dovolenou můžete trávit nejen na lyžích, ale i na poznávacích procházkách okolní přírodou anebo zvolíte další sportovní aktivity, jste-li nadšení sportovci. Adrenalin vám nabízí naše horské středisko, které provozuje činnost po celý rok bez přestávky a neustále pro své zákazníky své služby vylepšuje a zkvalitňuje.

S dětmi můžete navštívit oblíbenou Stezku s hlavou v oblacích či Mamutí horskou dráhu anebo Mamutí dobrodružné parky s obřím mamutem. Výjimkou není ani adrenalinový park, zvláště dětmi oblíbený anebo skvělá lanovka.

Máte také šanci získat R E S O R T C A R D, kdy můžete čerpat až patnácti procentní slevy na různé aktivity a každoroční dárek k vašim narozeninám, pokud se zaregistrujete do našeho věrnostního programu.

zimní sjezd

Dárek vám zašleme komfortně e-mailem, který uvedete při registraci do věrnostního programu. Dovolíme si upozornit, že nárok na čerpání dárku máte během celého vašeho narozeninového týdne. Udělejte si výlet k nám!

Zajímavé jsou desetiprocentní slevy právě na vstup na Stezku v oblacích, či desetiprocentní slevy, které jsou ovšem c e l o r o č n í, a to na Bobovou druhu U Slona či na Mamutí horskou dráhu. Stejně takovou slevu můžete využít na vstup do Mamutíkových zážitkových parků:

lyžařské vybavení

  • Mamutíkův vodní park.
  • Lesní zážitkový park.
  • Pískový svět.

K zahození není ani zlevněný vstup na sáňkařskou dráhu, kterou děti milují. Něco se vám porouchalo?? Pak využijte slevu na lyžařský a snb servis!