S laserem zažijete i spoustu napětí

Už Vás kamarádi lákali? K čemu? No přece k tomu, abyste si s nimi zahráli fantastickou laser game, čili hru s laserovými zbraněmi, která přináší dokonalý oddech. Obáváte se neznámého? A právě z tohoto důvodu vyhledáváte výmluvy, abyste se této skvělé hře vyhnuli? Děláte chybu!

DSC_0201

Co potřebujete vědět?
Asi opravdu netušíte, proč byste měli někde ve tmě střílet. Možná, že neznáte pravidla, nebo se bojíte něčeho neznámého, a proto se vymlouváte. Tak si to shrňme.

  • Laser game je lehce sportovní hra pro týmy, ale i pro jednotlivce.
  • Odehrává se v aréně, ale také někdy venku.
  • Existuje mnoho typů laserových her. Pravidla se malinko liší.
  • Základem je oblek, který svítí, když jste „naživu“, a laserové zbraně, které neškodí, ale mohou Vám vypnout onen osvětlený oblek. Ale nebojte, jen na pár vteřin.
  • Během několikaminutové hry sbíráte co nejvíce bodů. Buď hledáte poklad, nebo se trefujete, kromě soupeřů, také do terčů, za které můžete získat velký počet bodů. Záleží na tom, jakou hru si zvolíte.
  • Vaším úkolem je, abyste zachovali chladnou mysl, soustředili se na svůj cíl, nenechali se rozptylovat a nakonec vyhráli!

billboard-left
Co je na tom tak složitého, co byste nepochopili? Vůbec nic. Stačí sebrat jen odvahu a jít do toho. Několik minut v aréně Vám dopřeje chvíle napětí a pravého vzrušení ze hry. Věřte, že poprvé nemusíte být hned king. Ale až budete hrát laser game poněkolikáté, zvládnete taktiku a strategii na jedničku. A své dobře mířené pohyby zkvalitníte s přesností švýcarských hodinek. Jen se musíte rozhodnout a jít. Bez výmluv.

Pochopili jste, o co v podstatě jde?
Už je Vám jasné, co můžete od laserové hry očekávat? Jenom legraci, napětí, adrenalin v krvi, a nakonec i pohodu a klid, až si budete u piva porovnávat výsledky. A navíc se sejdete s lidmi, které máte rádi, i když jste chvíli předtím s nimi „bojovali“.