Pro stěhovací firmy je stěhování těžkých břemen běžnou rutinou

Když dáte pětiletému chlapci do ruky cihlu, bude to pro něj velmi těžké břemeno a bude s ním zápasit, jako vy s dvacetikilovým pytlem písku. Naopak pro kulturistu bude ten dvacetikilový pytel jen pápěří. Jak vidíte, hmotnost je velmi relativní pojem a vnímáme ji tak, v jakém se zrovna nacházíme rozpoložení.

klavír v místnosti

O relativitě hmotnosti břemen se můžete pobavit i se stěhovací firmou. Stěhování těžkých břemen https://stehovani-mamut.cz/sluzby/stehovani-tezkych-bremen/ je totiž jedna ze služeb, které se zákazníkům nabízí s ohledem na jejich požadavky, a každý z nás si je může představovat jinak.

Co je pro vás těžké

Stěhovací firmy staví svůj úspěch na spolehlivosti, přesnosti a schopnosti poradit si i s tím, co bychom nezvládli my sami. Zejména jde o rozsah stěhovaných věcí a dostatečně objemný úložný prostor stěhovacího vozu a zároveň je ve hře právě hmotnost. S čím můžete na stěhováky vyrukovat, a kdy vám vyhoví?

obývací pokoj

Klavíry a trezory – mezi „klasiku“ těžkých břemen se stále řadí velké hudební nástroje, velké televizory, objemná akvária a především trezory. Jsou to obvykle předměty, s nimiž byste neuspěli, mohli si způsobit i vážná zranění anebo poškodit je samotné či prostředí, kudy stěhování probíhá. Stěhovací firmy mají své osvědčené postupy a jsou také pojištěné.

Sedací soupravy, postele a starožitnosti – kdo se chce přestěhovat svépomocí, může narazit na velmi objemné a těžké kusy nábytku, a pokud není v potřebné kondici, nemá vhodné pomůcky a k ruce zdatného pomocníka, může se octnout v nesnázích raz dva.

Stroje a mechanismy – některé stěhovací firmy vám přemístí třeba i soustruh nebo velkou hoblovku. Stačí se domluvit na vhodném termínu a na zajištění všech potřebných záležitostí.

Koberce – velkým soustem pro běžné domácnosti jsou i koberce. Některé mohou být velmi těžké a stejně tak obtížná je s nimi manipulace, zejména po chodbách a schodištích bytového domu. Pro stěhováky je stěhování koberců takřka denním chlebem.